ITC-Poland
ITC-Poland
02banner
03banner
previous arrow
next arrow

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE

Przygotowujemy i organizujemy szkolenia zamknięte, wewnętrzne, na zamówienie – dostosowane do Państwa potrzeb.

Szczegółowo analizujemy potrzeby Państwa organizacji, poszczególnych departamentów, oraz pracowników i na tej podstawie modelujemy program szkolenia oraz dobieramy expertów a także formułę w jakiej je przygotujemy.

Szkolenie może być przygotowane w siedzibie Państwa firmy, wygodnym hotelu w centrum miasta lub ekskluzywnym dworku pod miastem, gdzie poza merytoryczną częścią szkolenia uczestnicy skorzystają z dodatkowych atrakcji takich jak basen, sauna, golf, tenis, oraz zintegrują się podczas wykwintnej kolacji.

Jesteśmy elastyczni i postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom.
Zapytania dotyczące szkoleń wewnętrznych prosimy kierować na adres: szkolenia@itc-poland.pl

Z naszych szkoleń wewnętrznych skorzystali m.in: PGNiG, VEOLIA, PGE GiEK Bełchatów, PGE GiEK Bydgoszcz, FORTUM, BUDIMEX, MZEC w ŚWIDNICY, ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY, FABRYKI MEBLI FORTE, SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNA, PERN, MEC KOSZALIN i inni

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu szkoleń zamkniętych. Starannie dobrani lektorzy przekazują wiedzę praktyczną oraz merytoryczną, którą następnie uczestnicy naszych kursów mogą sukcesywnie wykorzystywać w praktyce.

Czym są szkolenia zamknięte?

Szkolenia zamknięte to forma kursów, które są przygotowywane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Przygotowywane są w siedzibie firmy lub w innym uzgodnionym wcześniej miejscu. Udział w nich mogą wziąć tylko pracownicy wybranej firmy lub jej sektora.

Dopasowane szkolenia zamknięte dla firm

W naszej ofercie posiadamy i realizujemy szkolenia zamknięte. Ich tematyka, program czy miejsce kursu dostosowane jest do Waszych indywidualnych potrzeb. Każdemu ze szkoleń przewodniczy doświadczony trener specjalizujący się w danej tematyce. Dzięki naszym kursom każdy z uczestników szkolenia może udoskonalić swoje umiejętności i jednocześnie uzyskać nowe, wpływające na efektywność jego pracy.

Każdy z pracowników Twojej firmy będzie miał możliwość nauczenia się wszystkich niezbędnych rzeczy ważnych w pracy i rozwoju osobistym.

Program szkolenia ustalamy indywidualnie z Tobą! Może sie ono odbyć w siedzibie twojej firmy, poza miastem czy w hotelu w centrum miasta. Jako doświadczona firma szkoleniowa wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta.

Szkolenia dla firm przygotowywane są w trybie stacjonarnym jak i online.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych?

ITC Poland to nie zwykła firma szkoleniowa. Decydując się na nas osiągasz gwarancję owocnego szkolenia w rozsądnej cenie. Wyróżnia nas praktyczna metoda przekazywania wiedzy – chcemy, aby każdy uczestnik mógł wykonać nabyte umiejętności w pracy.

Nasze szkolenia dedykowane są dla firm, które chcą rozwijać swoje umiejętności i są gotowe na rozwój.

Zalety szkoleń zamkniętych

  • możliwość przygotowania dokładnych materiałów dopasowanych do potrzeb danej firmy po indywidualnej analizie
  • możliwość wyboru konkretnego szkoleniowca
  • możliwość przeszkolenia dużych grup pracowniczych w dobrej cenie
  • dowolność w wyborze miejsca szkolenia oraz terminu

Sprawdź nasze szkolenia zamknięte! Zadbaj o swoich pracowników, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz także: