SZKOLENIA DLA FIRM ONLINE

W naszej ofercie oprócz szkoleń stacjonarnych posiadamy również kursy online. Dajemy uczestnikom naszych szkoleń możliwość uczenia się wszystkich niezbędnych rzeczy, których potrzebują do pracy i rozwoju osobistego.

Szkolenia online dla firm to praktyczne i wygodne rozwiązanie. To szkolenia przychodzą do Was, nie Wy do nich.

Szkolenia online – czy warto w nie zainwestować?

Szkolenia online posiadają swoje wady i zalety, jak każda forma podnoszenia swoich kompetencji. Czy warto więc w nie inwestować?

Jeszcze nie tak dawno kursy zdalne polegały na tym, że uczestnicy otrzymywali określone materiały na email i musiał je sam przerobić. Na szczęście wiele się zmieniło i teraz wygląda to nie co inaczej.

Podczas szkoleń, stacjonarnych czy online, ważne jest, aby uczestnik miał kontakt z trenerem i możliwość zadawania pytań. Teraz jest to możliwe. Sporo kursów online polega na tym, że uczestnicy logują się na stronie organizatora szkolenia i w dowolnym czasie realizuje materiały na określonej platformie, a w razie jakichkolwiek pytań kontaktuje się z trenerem.

Taka forma szkoleń jest niezwykle wygodna. Uczestnik może przerobić dany materiał kiedy tylko chce, bez wychodzenia z domu. Posiada on również świadomość, że w razie jakiś problemów może skontaktować się z kimś, kto mu pomoże.

Firmy szkoleniowe na bieżąco aktualizują swoje kursy oraz zapewniają pełne wsparcie techniczne jak i merytoryczne.

Zadbaj o swoich pracowników – wybierz kursy i szkolenia dla firm online!

Zależy nam na efektywności naszych szkoleń, dlatego każde z nich prowadzą wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Przekażą Ci i Twoim pracownikom wiedzę i umiejętności, dzięki którym będą bardziej efektywni w pracy.

Nasz kursy dedykowane są dla firm, które chcą zadbać o rozwój swoich pracowników.

Oferta szkoleń online jest bogata. Jest to także doskonała opcja dla osób zabieganych, wiecznie zajętych innymi sprawami, lub ludzi mieszkających w innych miejscowościach, niż ta, gdzie kurs się odbywa.

Jeśli zastanawiasz się nad szkoleniami zapoznaj się z naszą ofertą! Może któryś z kursów przypadnie Ci do gustu i będziesz chciał je zorganizować w swojej firmie!

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu ze mną
Piotr Spiechowicz

Project Manager

570 600 353

piotr.spiechowicz@itc-poland.pl

Piotr Spiechowicz Project Manager