SZKOLENIA DLA FIRM PRODUKCYJNYCH

Myślisz nad szkoleniami dla siebie lub swoich pracowników? Dobrze trafiłeś! Jako wieloletni partner podmiotów odpowiedzialnych za wytwarzanie polskiej energii posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kierowników, liderów oraz pracowników niższego szczebla film produkcyjnych. Ich tematyka odpowiada wszystkim potrzebom specjalistów pracujących w branży energetycznej.

Jakiego rodzaju szkolenia proponujemy?

Organizujemy szkolenia zamknięte, wewnętrzne oraz na zamówienie – wszystko dostosowane do Twoich potrzeb! Powiedz nam czego oczekujesz! Szczegółowo przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy, poszczególnych działów oraz pracowników. Dobierzemy odpowiedni program szkolenia oraz ekspertów, którzy się nim zajmą
Szkolenie możemy przygotować w siedzibie Twojej firmy, hotelu w centrum lub na obrzeżach miasta, gdzie uczestnicy będą mogli również skorzystać z dodatkowych atrakcji, które będą miały na celu ich integrację.
Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem! Zależy nam, abyście mogli dostrzec w swojej karierze zawodowej efektywność naszych szkoleń.

Szkolenia dla pracowników firm produkcyjnych

Proponujemy profesjonalne planowanie szkoleń dla przedsiębiorstw produkcyjnych, współpracę z wykwalifikowanymi trenerami i specjalistami. Decydując się na nas, otrzymasz niezbędne narzędzia, które pozwolą wyszkolić kadrę kierowniczą oraz pracowników liniowych. Jesteśmy świadomi tego, że szkolenia, tak jak doradztwo dla zakładów produkcyjnych powinny rozwiązywać konkretne kwestie. Szkolenia prowadzimy w formie zamkniętych szkoleń stacjonarnych jak i online.

Produkcja to tematyka zawierająca szeroki wachlarz tematów. Coraz częściej w firmach wdrażane są nowoczesne procesy produkcyjne i logistyczne. Klienci oczekują realizacji zamówień w jak najszybszym tempie, najlepszej jakości i odpowiedniej cenie. Nic dziwnego więc, że coraz więcej pracy spływa na pracowników produkcyjnych.

Obecnie firmy produkcyjne stają przez wieloma wyzwaniami, m.in.:
  • Utrzymanie pracowników, zatrudnianie nowych – operatorów, brygadzistów, specjalistów.
  • Wewnętrzne awanse – wyłanianie najlepszych pracowników niższego szczebla, charakteryzujących się cechami godnymi objęcia wyższych stanowisk.
  • Gotowość na zmiany – ich inicjacja oraz zachęcanie do nich innych pracowników.
  • Umiejętność kierowania nowym pokoleniem – pokolenie Y wymaga innego podejścia kierowniczego. Należy pamiętać, że nie przywiązują się oni do miejsca pracy w takim stopniu jak poprzednicy.
  • Lean management – zminimalizowanie marnotrawstwa w zakładach.

To tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stoi firma. Nasze szkolenia pozwolą na ich podjęcie z satysfakcjonującym skutkiem.

Do kogo kierowane są nasze szkolenia dla produkcji?

Wszystkie szkolenia i kursy to dziedzina, w której stale się rozwijamy. Naszą ofertę kierujemy do każdego pracownika, chcącego rozwijać kwalifikacje i podnieść swoje uprawnienia. Z niezwykłą dbałością dobieramy prelegentów, którzy posiadają wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie zawodowe.
Każdy uczestnik naszego szkolenie otrzymuje opiekę mentorską, które pomoc w problematycznych sytuacjach oraz odpowiednie doradztwo. Żadne pytania są nam nie straszne! Celem szkoleń jest przygotowanie kursantów z różnych przypadków i sytuacji, na jakie mają możliwość natknięcia się w swojej karierze zawodowej.

Szkolenia dla firm produkcyjnych – zalety

Szkolenia są bardzo ważne z perspektywy osób zaczynających swoją przygodę z pracą w danej firmie. Będą one też idealne dla pracowników, którzy swoją karierę zawodową związaną z branżą produkcyjną ciągle rozwijają oraz chcą poszerzać swoją wiedzę.

Głównym celem naszych szkoleń jest dostarczenie nowych informacji oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu produkcji. Zwiększy to efektywność Twoich pracowników, co przyczyni się na poprawę wyników Twojej firmy. Dobrze przeszkolony personel dobrze wykorzystuje dostępne narzędzia, co oznacza zwiększenie zysków i zadowolenia klientów.

Zajęcia podczas szkoleń pozytywnie wpływają na atmosferę w firmie. Pracownicy mają świadomość, że pracodawca dba o ich rozwój co z pewnością poprawi ich produktywność. Takiego typu informacje szybko się rozchodzą. W przyszłości, osoby poszukujące pracy chętniej zgłoszą się do firm, które troszczą się o swoich pracowników, dbając o rozwijanie ich umiejętności.

Sprawdź nasze programy szkoleniowe! Przyjrzyj się naszym propozycjom dla zakładów produkcyjnych.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz także: