ITC-Poland

SZKOLENIA DLA WŁAŚCICIELI FIRM

Posiadasz własną firmę i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie jej prowadzenia? Wybierz nasze szkolenia dla właścicieli firm!

Jesteśmy wieloletnim partnerem podmiotów odpowiedzialnych za wytwarzanie polskiej energii, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w szkoleniu pracowników niższego szczebla firm, kadr kierowniczych, menedżerów czy liderów. Treści szkoleń są dobierane do wszystkich potrzeb specjalistów w branży energetycznej.

Jakie szkolenia oferujemy?

Nasza firma szkoleniowa organizuje szkolenia zamknięte, wewnętrzne oraz na zamówienie – wszystko zależy od Twoich potrzeb! Nasz cel to dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Zależy nam na Twoim zadowoleniu!
Słuchamy naszych klientów i staramy się zapewnić im to, czego oczekują. Chcemy, aby mogli oni dostrzec w swojej karierze zawodowej efekty naszych szkoleń. Organizujemy szkolenia specjalistyczne, warsztaty, konferencje międzynarodowe oraz wyjazdy szkoleniowe w kraju i za granicą! Możemy je również przygotować w siedzibie Twojej firmy, hotelu w centrum czy na obrzeżach miasta, gdzie uczestnicy będą mogli skorzystać z najróżniejszych dodatkowych atrakcji oraz wzajemnie wymienią się własnymi doświadczeniami.
Szkolenia prowadzone są również w trybie online.

Szkolenia dla właścicieli firm – wybierz ITC Poland!

Nasze szkolenia pozwolą odświeżyć Twoją dotychczasową wiedzę oraz nabrać nowych umiejętności, pomagających Ci lepiej zarządzać biznesem. Udział w szkoleniach daje możliwość spojrzenia na pewne rzeczy z innego punktu widzenia, wyrwania się z określonych schematów i zwiększenia swojej efektywności w kierowaniu pracownikami.

Do kogo kierowane są nasze szkolenia?

Szkolenia i kursy to dziedzina, w której stale chcemy się rozwijać. Naszą ofertę szkoleń dla właścicieli małych i większych firm kierujemy do każdej osoby, posiadającej własną działalność biznesową. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje pełną opiekę mentorską, która pomaga w problematycznych sytuacjach oraz oferuje odpowiednie doradztwo. Zależy nam, aby przygotować naszych kursantów na różne sytuacje, na które mogą się natknąć w swojej karierze zawodowej.

Stawiając na swój rozwój, dbasz również o rozwój pracowników w swojej firmie.

Sprawdź nasze szkolenia dla firm i ich właścicieli!

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu ze mną
Piotr Spiechowicz

Project Manager

570 600 353

piotr.spiechowicz@itc-poland.pl

Piotr Spiechowicz Project Manager

Zobacz także: